''Zamanı ve Mekanı aşabilen Tek şey sevgidir''

Özel Bozova özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak; ''Zamanı ve mekanı aşabilen tek şey sevgidir.'' Düşüncesi ile yola çıkıp tüm sorunların sevgi ile çözülebileceğine inanıyoruz, tüm hizmetlerimizi bu inanca dayandırarak gerçekleştiriyoruz.

Özel Bozova Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi toplum larımızın sağlık ihtiyacını karşılamak için kapsamlı fiziksel Rehabilitasyon ve ilgili programlar sunarak insan yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmaya kararlıdır değer odaklı kişi merkezli Mali açıdan sorumlu ve mükemmelliğe adamış olan merkez insan onurunu teşvik eden destekleyici bir ortam yaratıyor.


Bu sürecin ayrılmaz unsuru hastalar ve ailelerle ortak bir hedefe yönelik çalışan özenli bir profesyonel personeldir kalite hizmetimiz bütüncül bir yaklaşımla tüm hizmetlerin hizmetlerin sunulan tüm kişilerin fiziksel psikolojik sosyal ve ruhsal refahına katkıda bulunması amaçlanmaktadır.


Misyonumuz hastalarımızın fiziksel ve bilişsel Rehabilitasyon ihtiyaçlarını karşılamak yaşamlarını geliştirmek işleri en üst düzeye çıkarmak Umut vermek ve refahı teşvik etmektir

Bedensel Engelli Destek eğitimi

Uzay Terapi
Manuel Terapi
Elektro Terapi

Zihinsel Engelli Destek eğitimi

Spastik Tip
Atetoit Tip
Karışık Tip
Ataksik Tip