Her Birey Bizim İçin Değerlidir

Özel Bozova Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kurumumuzda;

Bedensel engelli bireylere  yönelik; Uzay, Manuel, Elektro Terapilerin yanı sıra zihinsel Engelliler Destek Eğitim Programı gibi bir çok eğitimler alanında uzman ve tecrübeli eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir.

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde bulunan Özel Bozova Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Down Sendromu, Konuşma Bozukluğu, Okuma Yazma Eğitimi, Okul Uyum Problemi, Akademik Destek, Psikolojik Destek, Hiperaktivite, Genel Gelişim Geriliği, Celebral Polsy, Mentol Reterdasyon, Bedensel Eğitim Desteği gibi birçok alanda eğitim hizmeti veriyoruz.

Farklı gelişen çocuklara yönelik eğitim çalışmaları alanlarında uzman psikolojik danışman özel eğitim uzmanı çocuk gelişim uzmanı okul öncesi öğretmeni zihinsel engelliler sınıf öğretmeni fizyoterapist nereden oluşan uzman eğitimci kadrosuyla müstakil ve bahçeli binası, geniş derslikleri ile ve tecrübeli kadrosuyla Özel Rehabilitasyon merkezimiz her engelli beraber açmak için sizin yanınızdayız.

Eğitim çalışmalarımız çocukların gelişmesine uygun bir eğitim ortamı hazırlamak ve bu gelişimini okulda ailede ve çevrede en iyi şekilde sürdürmek için gerekli katkılar yapmaktır

Bilgi alın

Bedensel Engelli Destek eğitimi

Uzay Terapi
Manuel Terapi
Elektro Terapi

Zihinsel Engelli Destek eğitimi

Spastik Tip
Atetoit Tip
Karışık Tip
Ataksik Tip