Gizlilik Politikası

Hasta bilgilerini gizli tutmak sadece iyi politikalar değil aynı zamanda yasalarca da zorunlu bir uygulamadır. Tedavi görenlerin hizmet alırken genel mahremiyetleriyle ilgili endişeleri olabilir. Bir kişinin bu uzmanlardan biri ile konuşurken sürdürülecek tam gizliliğe güvenebileceklerini anlamaları önemlidir ve ayrıca bu gizlilik mesleklerini başlarken yaptıkları yeminleriyle sınırlıdır. Bir güven ve iyileşme ortamı yaratmanın yanı sıra, çeşitli yönetmeliklere uygun olarak, test sonuçlarını, terapi seanslarının içeriğini, tıbbi kontrolleri ve diğer bilgileri gizli tutmak bizim için önemlidir. 


Ek olarak bir uzman kişiye mümkün olan en iyi şekilde davranmak ve bireyin ilerlemesini sağlamak için uzman bir ekiple tartışacaktır lakin bu bilgiler rehabilitasyon merkezinin dışında tartışılmayacaktır.


Tedaviniz sırasında idari ve tıbbi verilerinizi bir dosyaya kaydederiz. Verilerinizi ayrıca bir hasta kayıt sistemine ve finansal yönetime dahil ediyoruz. Yalnızca tedavinize katılan çalışanlar verilerinizi görebilir. Bu bilgiler kesinlikle başkalarına karşı gizlidir ve paylaşılması söz konusu değildir.